5
(1)

Loading

סילביה דיי – Sylvia Day
(Bared to You – The Crossfire series)

336 עמודים במודפס
704 עמודים בדיגיטל

"הוא הרים את עיניו ונעץ אותן בי. עיניו הכחולות רשפו בכוח ובעוצמה.
אני תמיד רואה אותך, חומד. מהרגע שמצאת אותי, אני רואה אותך ורק אותך"

ספר ראשון בסדרה של 5 ספרים.  סדרת "קרוספייר"
אני חייבת להתוודות, סדרת קרוספייר זאת הסדרה שגרמה לי להתאהב בסוג הספרים האלה. אם אני צריכה לבחור את הגיבור הגברי האולטימטיבי זה גדאון קרוס. בזמנו כולם פינטזו על כריסטיאן גריי (50 גוונים) אני התאהבתי בגדאון קרוס. אי אפשר להישאר אדיש מול הדמות הזאת.
אפשר לומר שזה הסיפור הרגיל הגבר שנמצא בין 25 האנשים הכי עשירים בעולם פוגש את האישה אווה טרמל ומיד מתאהב בה, אבל היא לא סינדרלה וממש לא ליכלוכית יש לה מספיק כסף משלה ושני האנשים המדהימים האלה מתאהבים כמו קסם.
נקרא לזה קלישאת פורנו ? יש מצב,  סילביה דיי מתארת בצורה כל כך יפה את מערכת היחסים בין השניים שאי אפשר להישאר אדיש ונסחפתי עם הסיפור.
על הכריכה כתוב "בכתיבה לוהטת על סקס ועל כימיה מינית  אין לסילביה דיי מתחרים" אחרי שקראתי את זה הייתי להתחיל לקרוא, יש דברים שפשוט יותר חזקים ממני…

גדאון קרוס בסך הכל בן 28, עשיר עד כדי בחילה, נראה מעולה, עיניים כחולות, מלא שרירים, חטוב. לא מנהל מערכות יחסים יותר לכיוון של סטוצים (זיונים בשפה שלו), יודע בדיוק מה שהוא רוצה ואיך להשיג את זה והוא רוצה את אווה.
זה לא נראה ככה בהתחלה אבל יש לו נפש רגישה והוא מסתיר את זה טוב.
יש לו עבר טראומתי שמלווה אותו כל הזמן, הוא נאנס בילדותו. שאפו לסופרת שטיפלה בנושא הזה ברגישות.
אווה טרמל היא בלונדינית יפהפייה, היא עוברת לגור בניו יורק עם החבר הכי טוב שלה שהוא במקרה חתיך הורס ודוגמן, היא מתחילה לעבוד בחברת פרסום, הבוס שלה משגע.

אני חוזרת להתחלה.
גדאון ואווה עובדים באותו בניין, הוא הבעלים של הבניין. הם ניפגשים בלובי כשאווה עוזרת למישהי לאסוף את מה שהתפזר על הריצפה מהארנק שלה.
הוא עוזר לה לקום מהריצפה והכימייה המינית בינהם פשוט מתפוצצת.
הוא מודיע לה שהוא רוצה לזיין אותה. אווה לא אוהבת את צורת הפנייה הזאת אבל בסתר ליבה היא מאוד נמשכת אליו.
ההתנהגות שלו כלפיה מאוד תוקפנית אבל איכשהוא נשמר הגבול של התנהגות מקובלת למרות שלפעמים יש לי תחושה שגדאון לא שם על התנהגות המקובלת.

"די. אז תגידי לי מתי. ולפני שאת אומרת אף פעם, תסתכלי טוב ותגידי לי אם את רואה גבר שמוותר בקלות"

היא מנסה להוריד אותו מהגב שלה ומפה לשם הם מתנשקים והשמיים נופלים, כימייה מטורפת בין השניים הם כמעט עושים את זה במעלית.
אחרי שאווה עושה לגדאון חיים קשים היא משתכנעת (טוב אחרי נשיקה כזאת גם אני הייתי משתכנעת) לא לנהל מערכת יחסים מה פתאום שניהם מצהירים כל הזמן שהם לא רוצים מערכת יחסים ואין מצב. הם מחליטים לשכב אחד עם השני.
הסצינות האירוטיות חבל על הזמן, יש המון והתיאורים של סילביה דיי ואוו האישה יודעת לכתוב על סקס.
הוא יודע עליה הכל או יותר נכון מנסה לדעת עליה הכל, מה היא אוהבת ואיפה היא גרה, מה היא אוהבת לשתות, הוא עוקב אחריה ואפילו שיכפל את מפתחות הבית שלה. לא אהבתי זה נתן לי תחושה של סטוקריות וזה אפילו קצת הפחיד.
אני חייבת לומר שההיכרות בינהם די שטחית אבל זה לא מונע מהם לזנק למיטה בכל הזדמנות, זה גם המקום היחיד שהם מסתדרים ולא מתווכחים.

"אני מרגיש שזה הכרחי. אני מוכרח להיות איתך ואני מוכרח לדאוג שתהיי בטוחה איתי, ולא משנה מה המחיר"

כמעט כל שיחה בינהם מסתיימת במיטה. הוא כמובן דואג שהיא תגמור לפחות שלוש פעמים לפני שהוא יגמור ושנייה אחרי שהא גומר הוא מוכן לסיבוב נוסף (נו טוב) לפעמים הייתה לי תחושה שתיאורי הסקס לא תואמים את המציאות,הסופרת נותנת הרגשה שגדאון סוג של אל.
היא מגלה לו שעברה אונס בילדותה ומההתנהגות שלו היא מבינה שהוא עבר אונס גם, הוא מסרב לספר לה.
היא נפגעת היא נפתחה בפניו וסיפרה לו הכל והוא לא מוכן לספר לה כלום, זה הגיע למצב שהם אפילו נפרדים על רקע העניין הזה. אווה יודעת שהוא לא טוב בשבילה ועדיף לה לשמור מרחק ממנו אבל היא לא עומדת בפניו.
הם חוזרים להיות ביחד וחוגגים את זה בחגיגת סקס פומבי, הם לא יכולים להוריד את הידיים אחד מהשני ולא אכפת להם מי רואה. הם מקנאים מאוד אחד לשני, המון סצינות של קינאה לאורך כל הספר.
בדרך כלל אווה לוקחת את הרגליים והולכת וגדאון רודף אחריה. זה מוטיב שחוזר על עצמו כל העלילה.

 

לסיכום:
קראתי בשקיקה ונהנתי מכל מילה ספר סוחף מלא תשוקה אני מחכה בקוצר רוח לספרים הבא

5 כוכבים במדד שלי
המלצה על ספר של נורה רוברטס “מחוץ לחוק”

תקציר:
"גידאון קרוס פרץ לחיי כמו ברק באפלה… הוא היה יפה-תואר ומבריק, קשוח וסקסי בטירוף. נמשכתי אליו כמו שלא נמשכתי לאף אחד או לשום דבר אחר בחיי. "

"השתוקקתי למגע שלו כמו לסם, אף-על-פי שידעתי שזה יחליש אותי. הייתי בחורה מתוסבכת וקשה, והוא פיצח אותי בכזאת קלות… גידאון ידע מה עובר עלי. "

"גם לו היו שלדים בארון, והיה ברור מהרגע הראשון שאנחנו נחלוק זה עם זה את הכאבים הפרטיים והעמוקים ביותר שלנו… וגם את התשוקות. כבלי האהבה שלו הפכו אותי לאדם אחר, אפילו כשהתפללתי שהעבר הקשה של שנינו לא יפריד בינינו… "

חשופה לעיניך

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 1,518 times, 2 visits today)