0
(0)

Loading

אם. אן. אלן
331 עמודים

"הוא יודע שאני רוצה אותו ומשתמש במידע הזה כדי לשגע אותי. מבט חדר המיטות שלו מרעיד אותו מבפנים וכשהוא ממשיך להתקרב אליי.

הספר הזה הוא רביעי בסדרת חלק… והוא עומד בפני עצמו.
יש לי רגשות מעורבים בנוגע לסדרה הזאת, חלק מהספרים טובים וחלק פחות טובים. ההתחלה לא טובה שלא נאמר אפילו משעממת, אני מרגישה צורך לתת לכם דיווח הוגן ולכן התעקשתי לקרוא. כמעט עזבתי אבל אמרתי לעצמי שאוטוטו יקרה משהו.
שתי הדמויות הראשיות אלנה ודילן, אלנה בחורה נחמדה ודי משעממת, הארוס שלה זרק אותה אחרי 7 שנים בטענה שהוא רוצה הפסקה. בזמן הזה היא עשתה כל מה שהוא רצה ממנה כמו ילדה טובה היא התאימה את עצמה אליו. אחרי 7 שנים הוא החליט שלא מתאים לו יותר.
היא התחילה את הסיפור כשאישה תלותית ומסיימת אותו כאישה חזקה. היא עוברת לגור עם אמא שלה שלמרבה הפלא יותר מעניינת ממנה.

"בשלב כלשהוא חציתי את הגבול שבין קרבה לבין עליבות והפכתי לאישה צייתנית שעשתה כל מה שבן הזוג שלה ואימו השתלטנית ביקשו ואיבדתי את עצמי"

דילן יכול להיות מישהו יותר חסר מזל ממנו ? יש לו אבא מהגיהנום ששולט על כל חלק בחיים שלו ואפילו על אישתו. פתאום יש קפיצה קדימה בזמו האבא מת ודילן גרוש.
אם כבר מתגרשים אז למה לא לחגוג את הגירושין במיטה עם הגרושה ?
זאת דרך מושלמת לסיים את הנישואין נכון ? טעות גדולה! דילן הכניס את האקסית שלו להיריון והוא לא סובל אותה הכי חוסר מזל בעולם מצד שני אם מתגרשים לא שוכבים עם האקסית.

העלילה מספרת מה עובר על אלנה, אני אחסוך מכם היא לא עושה שום דבר מעניין משחק קלפים מחשבות כמה החיים שלה לא טובים, כמה דמעות על האקס. הייתה פגישה חטופה עם דילן הוא שפך עליה כוס יין, היא קצת כעסה הוא ניסה להזמין אותה לשתות היא לא הסכימה והלכה.
בהתחלה העלילה לא מתקדמת לשום מקום בעיקרים תיאורים על סדר יומה של אלנה היא מנסה לצאת מהקליפה שעוטפת אותה ולהתחיל לחיות. פה ושם בקטנה את יש את נקודת המבט של דילן אבל לא עובר עליו שום דבר מעניין חוץ מהעובדה שהוא שונא את האקסית ועכשיו הוא תקוע איתה בגלל שהיא בהיריון.
לאט לאט משהו זז דילן ואלנה התחילו להיפגש יותר הוא מזמין אותה לחתונה, הם אפילו יוצאים לבלות והכל בתור ידידים. הם נתקעו במשבצת הזאת והם לא זזים ממנה.
אלנה רוצה יותר והיא מפחדת להרוס את הידידות בינהם, כל פעם שנדמה שהם מתקדמים ואוטוטו מגיעים למיטה זה לא קורה.

"כעבור רגע החולצה שלי נוחתת על הרצפה ואגודלו מלטף את פטמתי המגורה, מעצים את תחושת העונג שנבנית בתוכי. ואז קולה של אמא נשמע מהסלון ואני מרגישה כאילו שפכו על שנינו מי קרח. אלנה, מותק, חזרתי! את כאן ?"

הם מתחילים לבלות ביחד מתחיל סיפור אהבה חביב, יש משיכה מינית חזקה בינהם לרגעים נדמה שהכל מתקדם, דילן מנסה למצוא את הרגע הנכון לספר על ההיריון והוא לא מצליח הוא חושש שאם היא תדע היא תעזוב אותו. כמו כל הסודות שלא מגלים גם הסוד הזה מתגלה או יותר נכון מתפוצץ להם בפרצוף באדיבות האקסית הכלבה של דילן אלנה עוזבת והיא לא רוצה לראות אותו יותר.

"להניח לך ללכת זה אחד הדברים הכי קשים שעשיתי בחיי"

הוא לא מנסה להילחם עליה והעלילה עברה להתעסק עם גידול תינוקות, מישל עזבה והשאירה את התינוקת לדילן. בכי, חיתולים, בלאגן, פלא שלא נשאר לו זמן לאלנה ? כל הקטע הזה פחות דיבר עליי.
רוב הספר אנחנו מקבלים את נקודת המבט של אלנה ואחת ל.. את נקודת המבט של דילן, טוב כמה אפשר לכתוב על חיתולים ?

לסיכום:
עלילה חלשה דמויות חלשות שקשה להתחבר אליהן אפילו קצת משעמם.
מדד הסקס, לא קיים אני רק מזכירה שהסופרת כן יודעת לכתוב על סקס
שאר הספרים בסדרה 

כוכב אחד במדד שלי

תקציר:

אם לא עשית טעויות, לא חיית באמת.

אלנה
יום אחד, שלושה חודשים לפני החתונה עם נייט, החיים כפי שהכרתי הגיעו לסופם. יצאתי לדרך חדשה. נאלצתי להרכיב את החלקים השבורים של ליבי ולהשיב לידיי את השליטה בחיי. ואז פגשתי את דילן. לא ציפיתי להיתקל בגבר כמוהו, גם לא תכננתי לפתח כלפיו רגשות. בטחתי בו ואז הכול התפרק.

דילן
היא מצאה חן בעיניי מהרגע שעיניי נחו על עיניה. אהבתי את העצמאות שלה, את הלוחמנות שלה, אבל אז הגורל התערב, העבר צץ ועלה, וגיליתי שיהיה עליי להתמודד עם השלכות מעשיי. הכול עמד להשתנות. קול ההיגיון הורה להתרחק מאלנה, אבל התעלמתי ממנו. הלכתי אחרי ליבי ואני חושב שהרסתי את הכול.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 308 times, 1 visits today)