0
(0)

Loading

כריסטינה לורן
(Christina Lauren – Beautiful Stranger (Beautiful Bastard #2
300 עמודים בדיגיטל

"את חושבת לפעמים איזה מוזר זה שאנחנו נתקלים זה בזו כל הזמן ?
שאל בעיניו הבעה בלתי ניתנת לפענוח.  לא הודיתי . לא ככה פועל העולם ?
בעיר של מיליונים תמיד תראה אותו אדם.
אבל כמה פעמים זה האדם שאתה הכי רוצה לראות ?"

ספר שני בסדרת שובי הלב 2 הספר עומד בפני עצמו ואין בעיה לקרוא, למרות שמוזכרות בו דמויות מהספר הראשון.
שתי הדמויות הראשיות מקס סטלה ושרה דילון.
שרה בת 27 היא מחליטה לעזוב את החבר שהיא הייתה איתו 6 שנים, היא נוטשת את החיים הקודמים שלה אחרי שהיא גילתה שהחבר שלה שקרן ובגד בה על ימין ועל שמאל.
נמאס לה להיות תמימה, מגיע לה הרבה יותר מזה והיא הולכת להשיג את זה.
היא עוברת לניו יורק ממתינה לה משרה שם מעכשיו היא קובעת לעצמה את החיים, נמאס לה משקרנים והיא רוצה להתחיל לחיות ואפילו על גבול הסכנה.
היא יוצאת למועדון לילה האלכוהול חוגג לה בדם היא מתמכרת למוזיקה על רחבת הריקודים ושם היא פוגשת את מקס יש ניצוצות בינהם היא נדלקת עליו.
הוא לא מפסיק להסתכל עליה משם לפה הם עושים את זה במועדון בלי שהם יודעים את השמות, זרים מוחלטים שהמשיכה המינית בינהם מתפוצצת באותו ערב שרה מתנהגת בדיוק ההפך ממה שהיא רגילה והיא נהנית  מכל רגע. מבחינתה זה היה חד פעמי והיא עוזבת אותו.

"בהיתי בה ותהיתי מי האישה הזאת באמת, האישה המרעננת, התמימה הזאת שהיא זיון מעולה, ולא צריכה ממני שום דבר כמעט מלבד זיון טוב,
היא שיחקה בי ? זה היה אמיתי ?"

מקס מלך הסטוצים פלייבוי גדול ומחליף בחורות כל הזמן אפשר לומר שהוא ילד רע בדיוק הסוג שבחורות נמשכות אליו ונמסות ממנו. איש עסקים עם כריזמה שבערב אחד במועדון חווה סקס מופלא לילה של טירוף חושים עם בחורה מסתורית. הוא הספיק לצלם אותה על רחבת הריקודים וזה כל מה שנותר לו.
הוא נדלק עליה הוא מסתכל כל הזמן על הסרטון שהיא רוקדת והוא רוצה אותה שוב הוא לא מפסיק לחשוב עליה. כנראה שסקס מרעיד עולמות עושה לך את זה.
הם נפגשים במקרה כשהוא מגלה ששרה עובדת אצל החבר הכי טוב שלו.
שרה מנסה להילחם במשיכה שהיא מרגישה כלפיו אבל היא לא מצליחה המשיכה המינית חזקה מידי הם מחליטים לקבוע חוקים, הם נפגשים יום אחד בשבוע ורק בשביל סקס הם לא רוצים מערכת יחסים זה נטו סקס מרעיד עולמות.
שרה אוהבת להסתכן בסקס על גבול הפומביות וזה מה שמקס נותן לה, התחושה שעוד רגע מישהו יכנס ויראה אותם עושה לה את זה בגדול. רק לקראת סוף הסיפור הם עשו סקס במיטה עד אז זה היה במלא מקומות רק לא במיטה.

"הגבולות היטשטשו. אחרי היום לא יכולתי להעמיד פנים שאני לא רוצה ממנו דבר חוץ מאורגזמות . לא יכולתי להעמיד פנים שאין לי רגשות כלפיו"

מקס רוצה יותר, הוא מתחיל להרגיש כלפיה רגשות והוא חושש להבריח אותה, התחביב שלו זה לצלם אותה בשעת סקס. הפלייבוי הכי גדול בניו יורק נפל קשות ומאוהב בשרה ומפחד להתקדם מחשש שהיא תיברח ממנו.
שרה חוששת להאמין לגברים שוב אחרי שהאקס לימד אותה לקח קשה היא מעדיפה להיפגש איתו פעם בשבוע לסקס ולא להיפגע. היא רוצה יותר אבל היא חוששת.
בסופו של דבר יש מערכת יחסים בינהם הם רוצים להיות אחד עם השני עד שמגיע הפיצוץ הגדול והם נפרדים.

לסיכום אני חייבת להוסיף מספר מילים:
אפשר לומר שזה רומן קליל אולי יותר מידי קליל, הסופרות (מדובר בשתי סופרות) עשו לעצמן חיים קלים והעלילה די שטחית לא מעמיקה יש חוסר אמינות קל.
הדמויות לא מספיק מפותחות עלילה פשוטה בלי פיתולים דיאלוגים שטחיים לא מספיק מעניין. מה כן יש ? הרבה סקס באופן שמשתלט על העלילה הלא קיימת.
הספר נכתב מנקודת המבט של שרה ומקס לסירוגין.

2.5 כוכבים במדד שלי
בואו נדבר על סקס
, יש המון! זה בעצם המוטיב המרכזי בעלילה.
הנה הספר הראשון בסדרה

תקציר:

בהימלטות מאקס בוגדני, גאונת החשבנאות, שרה דילון, עברה לניו יורק והיא מחפשת ריגושים ותשוקה בלי התחייבויות. הפגישה עם הבריטי הסקסי והמהפנט, במועדון ריקודים, היתה אמורה להתאים בדיוק למה שהיא רוצה. אבל המהירות בה הוא ממיס כל עצם בקיומה, הופכת אותו מסטוץ חד פעמי, לזר היפיפה שלה.
כל העיר יודעת שמקס סטלה אוהב נשים. לא שהוא מצא מישהי מסויימת שרצה שתישאר לידו. עם קסם הילד הרע של וול סטריט, עברו דרכו נשים רבות בלי להשאיר סימן, עד שהגיעה שרה – והתמונות הפרועות שלה, שהיא מרשה לו לצלם. עכשיו הוא מתחיל לתהות אם יש מישהי בשבילו שהיא לא רק מיטה חמה.
הם נפגשים במקומות ציבוריים, פתוחים לכל, אבל הדבר שמפחיד את שרה יותר מלהיתפס ערומה בפומבי, הוא שמקס יתקרב מדיי למקומה הפרטי.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 14,456 times, 2 visits today)