0
(0)

Loading

קרול מורטימר – Carole mortimer
207  עמודים

"מתי בדיוק הוא תהה, האישה הזו הצליחה לחדור מתחת לחומת הציניות שלו ? מתי בדיוק הפסיק לראות בג'מיני מטרד מעיק, זה שייחל לרגע שיצא מחייו ? מתי ההגנתיות שהרגיש כלפיה הפכה כה מוחלטת ?"

חזרתי כמה שנים אחורה פעם הייתי מכורה לספרי הרומן הרומנטי, בזמנו חיסלתי אותם אחד אחרי השני. זה רומן לייט מעביר שעה קריאה בכיף בלי ציפיות גדולות.
אם כבר בוחרים ברומן הרומנטי אני ממליצה על קרול מורטימר היא יודעת לכתוב העלילות לא רעות בכלל (בשביל רומן רומנטי) והדמויות שלה מעניינות.

דראקון ליונידס הדמות הגברית, עשיר מעבר לכל דימיון, תקיף, חזק, יודע מה הוא רוצה ואיך להשיג.
אני חושדת שהוא התאהב בג'מיני ממבט ראשון, כמובן שהוא לא יודה בזה אבל היא מטרידה אותו, הוא לא מצליח להפסיק לחשוב עליה. הוא פוגש אותה במשרדו ושם הוא נופל שדוד.
כמובן הוא מצ'ואיסט והוא לא יודה בזה אבל מרגישים את המשיכה בין השניים.

"ידיו של דראקון התכווצו לצדי גופו למחשבה של גברים אחרים מתנים איתה אהבים. על הגברים שראו אותה עירומה, עם שערה הבהיר והיפה שהתפזר וליטף אותם כשנגעו ונישקו את כל החמוקיים הדקים והמפתים שלה"

ג'ימיני המקסימה, רגישה סובלת מטראומה בעברה, היא איבדה את אחיה ואת אביה והיא בעצם נותרה לבד. היא מסודרת בזכות עצמה (קצת שינוי מרומנים אחרים).
היא מגלה בהפתעה שבית ילדותה האהוב עומד להיהרס ולהפוך לבית מלון.
אמא החורגת היא חתיכת כלבה שמכרה את הבית לחברה של דראקון.  היא מתעמתת איתו במשרדו ומנסה לשנות את רוע הגזירה ולא מצליחה. דראקון עומד על כך שהעסקה תתבצע וזה שובר אותה.

הוא לא מצליח להתרחק ממנה, הוא נמצאת במחשבות שלו כל הזמן הוא דואג לה, חושש שהאמא החורגת שלה תפגע בה. הוא כל כך לא רגוע שהוא מצמיד לה שומר ראש.
כמה שהוא מוקסם ממנה יש משהו בו שמסרב להאמין שנשים כאלה קיימות. לא רודפות אחרי הכסף שלו, לא רוצות תכשיטים ולא משחקות משחקים.
ג'מיני החמודה נאבקת במשיכה שלה אליו ועדיין כל פעם שהם נפגשים זה מתפוצץ בינהם הם לא מסוגלים להפסיק לגעת אחד בשני. כשהוא מגלה שהיא בתולה (יכול להיות אחרת ברומן רומנטי ?) הוא נרתע ממנה ומנסה להתרחק ולא הולך הוא נמשך אליה בחבלי קסם.

נכון שאי אפשר בלי סצינת הנשיקה במעלית ?

"גונח עמוק בגרונו כששפתיה נפשקו יותר והנשיקה העמיקה. הנשיקה המאומצת שלהם הדהדה בדממה של המעלית המוארת כששניהם ינקו ונגסו, מתנשקים ברעב ובתשוקה"

אין סקס בספרים האלה, הכל בתיאורים שרומזים פה ושם יש קצת תיאורים אבל מאוד דל ועלוב. לפחות אפשר להנות מנשיקות טובות ותמיד אפשר לסמוך על זה שכל הבעיות יפתרו ואהבה תמיד מנצחת.

לסיכום:
ספר חביב ביותר, מעביר שעה קריאה בכיף.

3 כוכבים במדד שלי
המלצה על ספר של תמי הוג "האביר הלבן האחרון"

תקציר:

לדראקון ליונידס יש הכול. כוח, עושר, משיכה מינית ואת כל הנשים שהוא רוצה. אבל אז נכנסת לחייו
ג’מיני ברתולמיו…
ג’מיני מתעמתת איתו כשהוא מחליט להפוך את בית משפחתה למלון, ודראקון מגלה שהיריבה הלא צפויה
שלו היא אישה מושכת ומרתקת. הבעיה היא שמערכות יחסים ארוכות טווח הן לא חלק מעולמו,
בעוד ג’מיני היא לא מסוג הבחורות שמסתפקות בלילה אחד של תשוקה…

התנגדות מושכת

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 550 times, 2 visits today)