0
(0)

Loading

אל קנדי – A. L. Kennedy
400 עמודים

ספר שלישי בסדרת הספרים "מחוץ לקמפוס" כל ספר נקרא בפני עצמו, קדמו לו "העסקה" ו "הטעות"
קראתי את כל הסדרה והבעיה העיקרית מבחינתי ששום ספר לא מצליח להשתוות "לעסקה" (הספר הראשון בסדרה) נראה שהוא ברמה אחת מעל כולם.
כבר אחרי הספר השני "הטעות" הייתה לי הרגשה שהסופרת לא מצליחה למצוא את עצמה, כאילו משהו בקסם שהיה בשפע בספר הראשון לא קיים בשאר הספרים.
"התוצאה" ספר קליל וכיפי, דמויות ראשיות חמודות בלי יותר מידי עומק.
יש הומור, רגש, הרבה סקס, הרבה מריחות וסיפורי הוקי.

שתי הדמויות הראשיות דין ואלי, דין הוא זונה ממן זכר, הוא שכב עם חצי מהבנות בקולג', נראה טוב, גוף שרירי עם ישבן הורס. שטחי. כל מה שמעניין את דין זה מציצות, זיונים וכל יום הוא מחליף בחורה ולפעמים אפילו שתיים שלוש ביום. הוא לא מזיין בחדר שלו אלא בסלון כי הוא רוצה שכולם יראו (מוטיב הסכנה)
הוא טוב בהוקי אבל הנשמה שלו לא שם כמו גארט ולוגן.
הוא לא דופק חשבון לאף אחד, יש לו המון כסף והוא חי את החיים הטובים. מתואר איך הבנות נופלות לידיים שלו וזה כל כך לא מציאותי אין באמת דברים כאלה אבל בחיים של דין יש.

לאלי היה חבר ארבע שנים, היא מסוג הבנות שצריכות מערכת יחסים היא לא עושה סטוצים. היא מאוד רצינית בלימודי המשחק שלה והאנה (העסקה) היא החברה הכי טובה שלה.
היא נפרדת מהחבר שלה והוא לא מפסיק להתקשר אליה, היא הולכת לבית של דין איפה שהוא גר עם שאר השחקנים מפריעה לו באמצע זיון ומבקשת ממנו שימנע ממנה לענות לטלפון בכל מחיר.
מפה לשם הם שותים מעשנים מריחואנה ושוכבים.
בבוקר אלי ממהרת ללכת כי היא לא גאה במה שהיא עשתה, דין לעומת זאת לא יכול לשכוח אותה היא הזיון הכי טוב שהיה לו.  הוא שולח לה הודעות לשידור חוזר והיא מסרבת.
הבעיה היא "שדין הקטן" רוצה רק את אלי והוא לא רוצה אף אחת אחרת.

"אני לא מצליח למצוא היגיון במחשבות המבולגנות שלי, חוץ מאשר מחשבה אחת – הוודאות שאני חש עד העצם , שאני לא יכול לתת לזה להיגמר"

מעניין לראות את התפתחות מערכת היחסים בין השניים ואיזה שינוי קיצוני עובר דין, מלהיות זונה ממן זכר הוא הופך להיות גבר של אשה אחת. שינוי קיצוני למדי שהיה קצת קשה להבין.
הוא רואה באלי את החצי התאום שלו והיא משתווה לו באהבה לסקס שזה מבחינתו אדיר.

"אני צוחק שמח בטירוף שלא ויתרתי עליה. הבחורה הזאת שתופסת ונושכת ומזיינת בלי שום מעצורים. אף פעם לא נהנתי ככה"

בהמשך דין מאבד חבר והוא מתחרפן, סמים, אלכוהול, מסיבות והוא גורם לאלי לברוח ממנו. היא מבינה שהיא לא יכולה לסמוך עליו יותר והיא עוזבת אותו.

מה שהכי חסר לי בספר הזה זה יותר אינטראקציה בין שתי הדמויות הראשיות. המון מריחות בעלילה, סיפורים על הוקי וזה היה מוגזם.
אני רק רציתי לקרוא על מה שקורא בין דין לאלי ובחלק הראשון אין יותר מידי.
הקטע שאלי חובטת בדין למות מצחוק!  לא יכולתי להפסיק לצחוק. תזכרו את השם וינסטון יש לו תפקיד מאוד חשוב בעלילה 🙂
בחלק השני יש שיפור ומערכת היחסים מתקדמת ויש הרבה יותר אינטראקציות בין בני הזוג העלילה זורמת בכיף. בכללי הספר ארוך מידי ואפשר היה לקצר.

לסיכום:
סיפור אהבה קליל וכיפי, עלילה זורמת ובלי הרבה ציפיות אפשר להנות מספר נחמד.
בואו נדבר על סקס, יש המון! איזה כיף, במיוחד אהבתי את הקטע שתפסו את דין עם הוויברטור, למות מצחוק.

3 כוכבים במדד שלי
חייבים לקרוא את הספר הראשון בסדרה הוא נהדר

תקציר:
הוא יודע איך להגיע לתוצאה הכי טובה, על הקרח ועל כל דבר אחר…
אלי הייז במשבר. בעוד הלימודים לתואר מתקרבים אל סופם, היא עדיין לא יודעת מה תעשה ביום שאחרי. וגרוע מזה, היא מטפלת בליבה שנשבר בעקבות סיום קשר ארוך טווח. סקס פרוע, הוא בהחלט לא הפתרון לבעיות שלה, אבל אי אפשר לעמוד בפני כוכב ההוקי היפיפה, דין די לורנטיס. רק פעם אחת, כי אפילו אם העתיד שלה לא ברור, ברור לה לחלוטין שלמלך הסטוצים החד פעמיים אין בו מקום.

זה ייקח יותר מכמה מהלכים מנצנצים כדי לזכות בה.
דין תמיד משיג את מה שהוא רוצה. בנות, ציונים, בנות, הכרה, בנות… הוא בהחלט גבר שנשים אוהבות לאהוב. והוא עדיין לא הכיר אישה שמחוסנת מפני קסמיו. עד אלי. ללילה אחד, הבלונדינית החריפה טלטלה את עולמו – ועכשיו היא רק רוצה שיישארו חברים? לא. זה לא נגמר עד שהוא מחליט שזה נגמר. דין, במוד חיזור מוחלט ומלא, אבל כשמטלטלת העולמות משנה את החוקים, הוא מתחיל לחשוב שאולי עליו להפסיק לנסות להגיע לתוצאה מהירה… ולכוון לאהבה.
התוצאה

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 716 times, 1 visits today)