5
(1)

Loading

ק. ברומברג
Fueled – K. Bromberg (The Driven Series Book 4)
The Colton Points of View Collection
דיגיטלי 316 עמודים

"אני רק רוצה לחזור לרגע שבו היינו רק היא ואני מול המראה. רק רוצה להיות מספיק גבר ולא מתוסבך כל כך, שכשהיא תגיד לי את המילים האלה שהיא אמרה לי, אני לא אירתע. לא ארגיש את האפלה בולעת אותי וחונקת את האוויר בריאות, אלא אוכל להסתכל לה בעיניים לחייך. לקבל. להחזיר. לאהוב."

הספר הזה הוא חלק רביעי מסדרת מונעים, מומלץ לקרוא את הספרים האחרים לפני הספר הזה.  הסיפור הזה יצא רק בדיגיטל ואין אותו במודפס.
אני מאוהבת בסדרת מונעים, סדרה שחובה לקרוא ולפחות את שני הראשונים שהם קסם טהור!
אני אגלה לכם שמתודלקים זה הפוסט הכי מבוקש באתר אפשר לומר די בצדק הספר הזה מדהים.
הצד השני של המירוץ יצא רק בדיגיטלי ולא בדפוס והוא סוגר את הסדרה. מה שהכי חסר בספרים הראשונים בסדרה זה הצד של קולטון ויש כאן פספוס אדיר שאנחנו מקבלים רק את הצד של ריילי.
בצד השני של המירוץ הסופרת נותנת את הסיפור מהצד של קולטון. ואוו כמה חיכיתי לדבר כזה, יש סצינה במתודלקים שריילי נפרדת מקולטון וכמה רציתי לקרוא את הצד שלו בסצינה הזאת.
ריילי האישה המדהימה ממונעים, האישה שיש בה כל כך הרבה רגש ואהבה לכולם היא מקבלת את קולטון כמו שהוא ומרפא את נפשו הסוערת. יש כל כך הרבה דברים באישה הזאת אז איך יכול להיות שבספר הזה היא יוצאת לא טוב ?
אי אפשר אפשר להתחבר לדמות של ריילי בספר הזה היא סוג של פלקט לא מעניין. הדמות המרכזית היא קולטון, נהג מרוצים חסר אחריות, פזיז, לא דופק חשבון לאף אחד, מזלזל בנשים, עושה מה שבראש שלו, יש כאן את האריזה המושלמת של הפלייבוי המיליונר שאף אחת לא עומדת בפניו עד שריילי מגיעה ומפילה אותו על הברכיים.
הבעיה שזה לא בדיוק ספר רגיל אלא יותר סגירת חורים. אנחנו מקבלים את המחשבות שרצות לקולטון בסצינות מסוימות, אין כאן עלילה מסודרת והגיונית יש קפיצות קדימה שמבלבלות ולא הגיוניות ורוב המחשבות של קולטון זה על סקס עם ריילי ועל זה שהוא נאבק במשיכה שלו אליה והוא יודע שהוא לא טוב בשבילה ועדיין הוא לא מסוגל לעזוב אותה.

"אני רוצה לחמם אותך לאט ועדין כמו שאת צריכה. לדחוף אותך גבוה עד להתרסקות. ואחר כך אני רוצה לזיין אותך כמו שאני צריך. מהר וחזק עד שתצרחי את השם שלי. כמו שרציתי מאז שנפלת מהמחסן עליי ולתוך החיים שלי. ברגע"

היא בורחת והוא רודף אחריה זה מתחיל מרומן סתמי שהופך למערכת יחסים מלאת אהבה.
פה ושם המחברת נותנת את ההסברים שלה (מיותר לגמרי) ההרגשה שלי שהיא מיצתה את סדרת מונעים והספר הזה לא נכתב בחשק גדול. כמה חבל יש לספר הזה כל כך הרבה פוטנציאל שלא מומש.
מלכתחילה היה צריך לתת את שני הצדדים בסדרת מונעים וככה לא היינו מקבלים ספר שמורכב מטלאי על טלאי ואפילו לא הכי מעניין. זה אפילו מעצבן שהסופרת לא טרחה להשקיע ולתת לנו את הסיפור המלא אלא בעיקר מחשבות שלא מחדשות לנו כלום.
המון חורים בעלילה עם הערות שוליים של הסופרת את מי זה מעניין ? אין תיאור מצבים, קפיצות בעלילה ללא סדר. מאוד מאכזב לסיים סדרה כמו מונעים עם ספר כזה.

מספר דברים:
מי שקרא את סדרת מונעים בשביל הסגירה כן כדאי לקרוא את הספר הזה, בכל זאת מדובר בקולטון וריילי שהם זוג מדהים.
לא לקרוא את הספר הזה ראשון, רק אחרי שקראתם את מונעים, מתודלקים, מתרסקים ואס מנצח רק אז תקראו את הצד השני של המירוץ וגם אז זה לא חובה.
זוכרים את הסצינה שרציתי לקרוא את הלך המחשבות של קולטון ותכל'ס בשבילה קראתי את הספר, אז היא לא נמצאת בכלל. 

לסיכום:
אכזבה לקרוא פעם אחת ולשכוח מהספר.

1.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

סופרת רבי המכר ק. ברומברג חוזרת עם תוספת לטרילוגיה האהובה מונעים. נובלה המאגדת סצנות מהסדרה כולה (מונעיםמתודלקים ומתרסקים), שקוראים רבים ביקשו לראות מבעד לעיניו של קולטון דונבן.
קולטון דונבן חי בנתיב המהיר של החיים, אבל רק ריילי תומס יכולה ללמד אותו על המירוץ האמיתי.
יהיר מושחת שבור עף-על-עצמו פה מלוכלך מורד מכושף טיפה מכופף פזיז חסר אחריות
נראה לכם שאתם מכירים אותי?
לי לא.
הצד השני של המירוץ אינו שחזור מלא של טרילוגיית מונעים. הנובלה מעמיקה לתוך הסצנות המרכזיות המוכרות וגם מציגה סצנות חדשות מנקודת מבטו של קולטון דונבן, שלא נכללו בספרי הטרילוגיה. כאן אפשר לשמוע את מחשבותיו, לחוות את התוהו ובוהו המתחולל בנפשו, לצחוק איתו וללוות אותו במסע שבו הוא מביס את השדים הרודפים אותו ולומד מה זה לאהוב.
נובלה זו מוקדשת לקוראים הנאמנים של סדרת מונעים. מומלץ לקרוא אותה אחרי מונעיםמתודלקים ומתרסקים.

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 424 times, 1 visits today)