0
(0)

Loading

אל קנדי – A. L. Kennedy
400 עמודים

"לפעמים אנשים מתגנבים לתוך החיים שלך ופתאום אתה לא מבין איך חיית אי פעם בלעדיהם. איך העברת את היום שלך והסתובבת עם החברים שלך וזיינת בחורות אחרות בלי שהיה לך את האדם החשוב האחר בחיים שלך"

ספר ראשון בסדרת מחוץ לקמפוס של אל קנדי ולדעתי זה הספר הכי טוב מכולם, דמויות נהדרות מסוג הספרים שמתחילים לקרוא ועד שלא מסיימים לא עוזבים.
אני אוהבת ספרי קולג' מסיבות אחווה האלכוהול זורם בכמויות סטוצים בכמויות ויש רומנטיקה יפה, סיפור מקסים ושובה לב על אהבת נעורים.
הדמות הגברית גארט איזו דמות נפלאה ומפתיעה כמו ברוב הספרים הוא חתיך נראה טוב בטחון עצמי יש לו בכמויות, כשהוא רוצה משהו הוא משיג אותו.
בהתחלה גארט נראה בחור די שטוח רדוד אבל בהמשך ואוו איזו הפתעה יש עומק יש רגשות כמה רובדים יש בדמות אחת, הוא יעשה הכל בשביל החברים שלו וכשהוא מתאהב ❤️ אי אפשר לעמוד בפניו.
האנה או וולסי כמו שגארט קורא לה, דמות נהדרת צינית חכמה, מתוקה עברה הרבה מכשולים בחיים והתגברה עליהם, יודעת מה היא רוצה מעצמה היא לא בעניין של סטוצים היא רוצה מערכת יחסים והיא נדלקת על מישהו שלא מכיר בקיומה.

גארט נכשל במבחן והוא חייב להצליח במועד ב' אם לא אז הוא לא ישחק הוקי שזה הדבר הכי חשוב בחיים שלו הוא מנסה לשכנע את האנה שקיבלה 100 במבחן להיות המורה שלו והיא לא מעוניינת.
הוא לא עומד לוותר הייתי קוראת לו אפילו אובססיבי אבל כמו שלמדתי מהספר שגארט רוצה משהו הוא לא מוותר עד שהוא משיג אותו. הם  עושים עסקה האנה תלמד את גארט ובתמורה הוא יעזור לה להשיג את הבחור שהיא דלוקה עליו.
גארט לומד להכיר את האנה הוא מגלה שהיא מוצאת חן בעיניו היא מבחינתה מתעלמת ממנו היא רק מלמדת אותו וזהו הוא מגלה שהוא אוהב להיות איתה ולדבר איתה.

"המחשבה עליה יוצאת עם מישהו אחר זה כמו מאצ'טה בבטן שלי"

מתפתח שם משהו מאוד יפה. הם יוצאים למסיבה והוא מאוד רכושני כלפיה לא מוצא חן בעיניו שמישהו אחר מתעניין בה הרגשות האלה מבלבלים אותו, הוא רוצה לשכב איתה אבל מצד שני הוא רוצה שהיא תמשיך לחייך אליו.
האנה נאנסה בגיל 15 ומאז היא לא נהנית ממין היא מבקשת מגראט שישכב איתה והוא לא מבין, היא אומרת לו שהיא מקולקלת והיא צריכה שהוא יתקן אותה.
גארט מלך הסטוצים מלמד את האנה להנות ממין כמה רגישות כמה עדינות וכמה אהבה יש בדמות הזאת הוא עושה בשבילה הכל ובדרך הוא מגלה שהוא מאוהב בה.

"השדיים שלי נמחצים על החזה הקשה כאבן שלו, ואני מרגישה את הפעימות הפראיות של ליבו הגניחה הגסה, הצרודה שהוא פולט מדגדגת את שפתיי ומאיצה את הדופק שלי בטירוף"

יש כמה מכשולים בדרך, החבר הכי טוב של גארט נדלק על האנה (המשך בספר הטעות), אבא אלים שהיכה את גארט בתור ילד ומפריד בין שניהם. לא משנה כמה מכשולים יש להם בדרך אף אחד לא יכול לנצח את האהבה הזאת. לקרוא ולהתמוגג.

לסיכום:
קסם של ספר! מצחיק כיפי, דיאלוגים משעשעים עלילה קולחת. מומלץ בחום.
מדד הסקס,  קולג' בני נוער וכמובן סקס לא בכמויות אבל יש.

5 כוכבים
המלצה על ספר של סמנתה טאוול סערה אדירה

תקציר:
להאנה וולס ערך עצמי גבוה. היא החכמה של הקולג', היא חרשנית ומצליחה. רק שבכל הקשור לסקס היא סוחבת מטען כבד. כשהיא סוף סוף נדלקת על בחור, היא לא יודעת איך להבליט את עצמה, איך להיות מקובלת יותר ואיך למשוך תשומת לבו. בתמורה לאהבה מזוייפת וקידום חברתי, היא נאלצת להעביר שיעורים פרטיים לגארט, קפטן נבחרת ההוקי המעצבן, הילדותי והשחצן.
חלום חייו של גארט גרהם הוא להיות שחקן הוקי מקצועי. הבעיה היא שמצב הלימודים הרעוע שלו מאיים על כל עתידו כספורטאי. כדי לשמור על מקומו בנבחרת, הוא צריך לקחת שיעורים פרטיים. האנה וולס, הסטודנטית המצטיינת, מחליטה לעזור לו בתמורה לעזרה בקידום מצבה החברתי.
הוא מזייף את אהבתו להאנה והיא עוזרת לו לשפר את הציונים.
אחרי נשיקה מפתיעה אחת, שהובילה לסקס הכי טוב שהיה להם בחיים, מבין גארט שדבר בסיפור הזה, איננו מזויף. עכשיו הוא רק צריך לשכנע את האנה שהבחור שהיא רוצה בו, הוא בעצם – הוא.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 2,240 times, 1 visits today)