3
(2)

Loading

ג'יי דניאלס
(by J. Daniels – Alabama Summer #1 – Where I Belong)
472 עמודים בדיגיטל
233 עמודים במודפס

"אני לא אוהב את הרעיון שלא אוכל לראות אותה כשמתחשק לי. מה אם יהיה לי דחף פתאומי לנשק אותה, לגעת בה, לדבר אִתה, או לנשום את אותו אוויר שהיא נושמת, והיא תגור במרחק ארבע שעות ממני? המחשבה הזאת מטריפה אותי. אני יודע שלא אשרוד כזה מרחק ממנה. הילדה שבעבר אף מרחק ממנה לא היה מספיק גדול עבורי, הפכה לאישה ששום קרבה אליה לא תספיק לי."

כמה שאני אוהבת לקרוא ספרים כאלה חמודים אני ישר מתחברת אליהם.
רומן מתוק במיוחד בין שני אנשים שהכי לא מתאימים ושאפילו שונאים אחד את השני.
הספר נפתח בתיאור של מיה וכמה שהיא שונאת את בן. באיזה מהירות שנאה הופכת לאהבה כמעט הסתובב לי הראש…

"תגידי לו שאני אוהבת אותו, טסה. תגידי לו שאני אגיד לו את זה בכל שנייה, במשך כל החיים. הוא לא יעבור אפילו יום אחד מבלי לשמוע את המילים האלה ממני"

זהו סיפורם של מיה ובן שגדלו יחד, מיה היא החברה הכי טובה של אחותו של בן טסה (סיפורה מסופר בספר השני) ופיתחו שנאה תהומית אחד לשני, בן היה צוחק עליה, מוריד לה את הביטחון העצמי, משפיל אותה שוב ושוב עד שבסופו של דבר מיה עוזבת. היא גרה עם אמא החולה והיא מטפלת בה,

בן הוא שוטר בן 26 שרירי נראה טוב ולפי התיאורים הוא אל במיטה. יש לו אקסית מהגיהנום שרוצה אותו בחזרה וילד חמוד בן 3. בתור ילד הוא היה איום ונורא הוא התבגר והוא דלוק על מיה למרות כל ההיסטוריה שלהם.
אחרי 9 שנים מיה מגיעה לבלות את הקיץ עם טסה. היא אוזרת אומץ ומבחינתה הגיעה הזמן לאבד את הבתולים שלה והיא מגיעה לפאב בשביל לפגוש מישהו לסטוץ.
יצא הגורל הבחור שהיא פגשה זה בן. עברו שנים בן התבגר בכל המובנים ומיה לא מזהה אותו אפילו השמות לא נאמרו היא רצתה סטוץ קצר, לילה של סקס בלי חרטות.
בן לא מזהה את הילדה שהוא שנא בילדות והוא נדלק עליה במיוחד שמעולם הוא לא הרגיש כמו שהוא הרגיש עם מיה.
מכירים את התוכניות הכי טובות ? תמיד קורה משהו בדרך שמקלקל הכל, מיה מגלה שהיא שכבה עם בן והוא מגלה שמיה היא הילדה שהוא שנא כל הילדות. היא לא מאמינה שהיא שכבה עם מי שאמלל אותה, בן נחוש בדעתו להגיע אליה והיא מסרבת היא לא מוכנה לראות אותו שוב. הוא רוצה להוכיח לה שהוא אדם אחר.

"אני בן זונה חמדן כשמדובר בה, אלא שאני גם נחוש כמו פלדה. אני אעשה הכול כדי שהיא תסלח לי. לכל הרוחות, אני אעשה הכול בשבילה. אני רואה את עתידי אִתה, ושום דבר לא יעצור אותי בדרכי להביא אותה לשם יחד אתי." 

יש משהו שמפריע לי, לפני שבן קולט שזאת מיה (הראש שלה מכוסה במגבת) הוא רואה את הגוף שלה והוא פותח את הפה בצורה דוחה שמאוד מזכירה את הילד שאמלל את החיים שלה. בנאדם אתה שוטר אבא לילד איך אתה מדבר למישהי שפגשת בזה הרגע מה אתה ילד ?
אחר כך הוא מנסה לשכנע אותה שהוא כבר לא הילד של פעם.
למעט הסצינה הזאת הדמות של בן נהדרת הוא עושה הכל בשביל להיות עם מיה אפילו הוא מציע לה להיות ידידים. מיה דלוקה עליו והיא מנסה לעמוד בפניו ולא קל לה זיכרונות העבר כל הזמן עולים והיא חוששת לסמוך עליו.

"לא יודע מה לכל הרוחות עשיתי שאני ראוי לך, אבל לעולם לא תנשמי עוד נשימה מבלי שתדעי כמה את מיוחדת בעיניי"

אם כבר ביקורת אז עד הסוף
רק בספרים שנאה לוהטת יכולה להפוך לאהבה בזמן כה קצר. מיה לא מצליחה לעמוד בפניו. באיזה שלב היא מתחילה לשלוח לו הודעות סקס בטלפון ואני הרגשתי נבוכה בשבילה לפני דקה שנאת אותו ועכשיו את ממתינה לו קשורה במיטה ?
מבחורה בתולה שמעולם לא נגעו בה היא הופכת פתאום לפתיינית מנוסה במיטה.
תיאורי הסקס לא הגיוניים אלא אם בן הוא אל שירד משמיים ואם כן הלוואי וירדו עוד אלים כאלה. הספר מפוצץ בתיאורי סקס, חלקם לא הגיוניים וקצת מנותקים מהמציאות.
איך היא לא זיהתה את בן ברגע שראתה אותו ? הרי היא גדלה איתו בילדותה, קצת לא אמין.
מי שמחפש עליות ומורדות ובלאגנים בעלילה זה לא הספר ברגע שמיה ובן משלימים (זה קורה די מהר) מערכת היחסים מתקדמת במהירות לכיוון חתונה וילד.
הספר מסופר מנקודת המבט של מיה ובן.

לסיכום:
דיאלוגים שנונים ומצחיקים, ספר רומנטי – אירוטי מקסים, קליל זורם וכתוב היטב, המון תיאורי סקס לפעמים גם על חשבון העלילה.

3.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

מיה קורלי חוזרת לאלבמה כדי לבלות קיץ מדהים עם חברתה הטובה, טסה. תכניותיה הן, ליהנות מחופשת הקיץ ולא לפגוש באדם האחד והיחיד שהפך את שנות ילדותה לגיהינום.
בנג'מין קלי לא יכול להשתחרר מזיכרון הבחורה האלמונית שאתה בילה לילה אחד בלבד. הוא מתקשה להשלים עם העובדה שלא יפגוש בה שנית, אך להפתעתו היא קרובה יותר מכפי שיכול היה לדמיין.
מה קורה כאשר האדם שאינך רוצה להכיר בקיומו, הופך לאחד שאינך יכולה לדמיין את חייך בלעדיו?

 

מוזמנים לדרג את הספר

3 / 5. דירוגים 2

Let us improve this post!

(Visited 1,267 times, 1 visits today)