1
(1)

Loading

לורן בלייקלי – Lauren Blakely
274 עמודים

"כשאתה מבין שאתה לא יכול לחיות אפילו יום אחד בלי האישה שאתה מעריץ לצידך, אתה צריך שהיא תיהיה שלך. כשאתה יודע שמשהו נכון, אתה הולך על זה"

הספר הזה הוא חלק מסדרת "גברים לוהטים" אין בעיה לקרוא בפני עצמו, פה ושם מוזכרות דמויות מספרים קודמים.
אני אוהבת את הסופרת הזאת ולו בגלל שכל הספרים שלה בלי יוצא מהכלל מסופרים רק מנקודת המבט הגברית.
תסלחו לי הנשים אבל רוב הספרים שקראתי (ואני קוראת המון) הם מנקודת המבט הנשית ודי נמאס מזה.
לקרוא את הסיפור רק מנקודת המבט הגברית זה בהחלט חידוש מעניין וחבל שעוד סופרים לא עושים את זה.
אי אפשר לכתוב רק דברים טובים נכון ? הספרים של הסופרת הזאת נחמדים אבל לא יותר מזה.
יש שני ספרים שהפתיעו אותי בגדול אחד זה פיתוי משעשע (שווה לקרוא) שמבחינתי זה הספר הכי טוב שלה ואחריו זה הספר הזה.

"הפרתי את כלל היסוד הגדול מכולם. התאהבתי בידידתי הטובה"

התחלה לא מדהימה ואפילו הרמתי גבות ככה זה מתחיל ואני לא צוחקת   "הזין שלי מדהים"  יש מונולוג ארוך של כמה שהוא מדהים במיטה, מזיין כמו אל, בקיצור הוא מתנת האנושות למין הנשי, התאפקתי לא להגיד כלום והמשכתי לקרוא הרי מדובר בגבר מהחלומות שאני לא אמשיך לקרוא ?

שרלוט וספנסר הם שותפים עסקיים, יש להם פאב והם מנהלים אותו ביחד. שרלוט כל כך חמודה, היה לה ארוס שהיא הייתה איתו שנתיים הוא בגד בה והוא כל הזמן מנסה לחזור אליה והוא לא מבין שהיא לא רוצה אותו. ספנסר מכיר נשים יודע איפה ללחוץ כדי להשיג כמה שיותר נשים, הוא מזלזל בגברים אחרים וברור לו שהוא הרבה יותר טוב מהם בהשגת נשים.

איכשהוא הוא מסתבך כלומר הפה שלו מסבך אותו והוא אומר למשפחה שלו שהוא ושרלוט מאורסים עוד לפני שהוא בכלל דיבר איתה. יש להם הסכם שאם צריך עזרה בתחום הזוגית אז הם עוזרים אחד לשני וכרגע הוא צריך ארוסה מזויפת. במקרה שרלוט הייתה צריכה עזרה בגלל האקס הנודניק שלה שלא מפסיק להציק שלה והתאים לה להיות מאורסת. הבעיה שהיא שקרנית נוראית וישר רואים עליה שהיא משקרת.

"אני דלוק עלייך בטירוף ואני צריך להיות ממש משוגע כדי לא להימשך אלייך"

ברגע שהם מתנשקים האסימון נופל והוא מגלה שהוא מאד אוהב לנשק את שרלוט, המשיכה נדלקת בינהם, הוא לא מפסיק לדמיין אותה עירומה, מפנטז עליה ומצד שני הוא אומר לעצמו שוב ושוב שהיא ידידה שלו ואסור לו לחשוב עליה בצורה כזאת. הוא נאבק בעצמו חזק אבל אין לו סיכוי המשיכה בינהם גדולה מידי, כל פעם שהם נוגעים אחד בשני הם מתלקחים. מערכת היחסים המזויפת מתקדמת וזה אפילו מגיע למצב ששרלוט מבקשת ממנו לשכב איתה. הם מסכמים על שבוע של סקס מטריף חושים ואחר כך הם חוזרים להיות ידידים.
(פחחחח בטח אין ספק שזה אפשרי)

"הכל בה מפציץ את החושים שלי – הטעם שלה, הריח שלה, הנשימה שלה. אני מריח דבש על עורה"

הכל מתקדם טוב, הסקס נהדר כולם חושבים שהם עומדים להתחתן משהו חייב להתקלקל נכון ? הזיוף מתגלה ומתפוצץ להם בפרצוף שנייה אחרי שהוא מגלה שהוא מאוהב בה באופן חסר תקנה והם נפרדים.

לסיכום:
ספר חביב ביותר, עלילה זורמת וכיפית דמויות טובות, מושלם להעביר שעתיים בכיף.
מדד הסקס, יש סקס נהדר בין השניים תיאורים טובים שכיף לקרוא.

4 כוכבים במדד שלי

תקציר:

לא מדובר רק בתנועת הגלים, בנות. גודל הספינה חשוב לא פחות, ואני מצטיין בשני התחומים. למעשה, יש לי את כל הנכסים הנכונים, אני חתיך כחטא, עשיר כמו הכוכבים שבשמיים, חכם בטירוף ומצויד כמו סוס. אתן עשויות לחשוב שאני מנוול. אני נשמע כזה, נכון? אבל לא, אני לא וזה הופך אותי ליותר שווה אם זה אפשרי בכלל.
כמה משקיעים שמרניים מנהלים משא ומתן עם אבא שלי, לקנות את חנות הדגל של רשת תכשיטים שבבעלותו, בשדרה החמישית. הוא צריך שאירגע לזמן מה ויותר מזה שאתמסד. בסופו של דבר, עליי להודות לו על הנכסים המשפחתיים, ולכן אני מבקש מידידתי הטובה ושותפתי לעסק, שרלוט, להיות ארוסתי לשבוע. היא מסכימה לענוד על אצבעה את היהלום הגדול, יש לה את הסיבות שלה.
לפני שאני מצליח להבין איך זה קרה, בפומבי אנחנו מעמידים פנים, אבל את מה שקורה בחדר המיטות בין הסדינים, כשאני מביא אותה לשיאים חדשים, היא פשוט לא יכולה לזייף. נראה שגם אני לא מצליח לזייף את העובדה שאולי אני מתחיל להרגיש כלפיה משהו אמיתי.
לאן לכל הרוחות הכנסתי את עצמי עם… היהלום הגדול הזה?

מוזמנים לדרג את הספר

1 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 594 times, 1 visits today)