5
(1)

Loading

אל קנדי – A. L. Kennedy
327 עמודים

"אני זקוק לך. איני יכול לשאת את המחשבה שאהיה בלעדייך. את האדם האחרון שאני חושב עליו לפני שאני הולך לישון, והאדם הראשון הראשון שאני חושב עליו כשאני פוקח את העיניים בבוקר"

מחוץ לקמפוס #2 הספר עומד בפני עצמו.
כמה שאני אוהבת את סדרת הקמפוס, התחלתי עם "העסקה" והתאהבתי!
ספר מקסים מומלץ בחום.
אני חייבת לומר שסיפורי קולג'ים עושים לי את זה בגדול אני תמיד מחפשת כאלה ספרים, הבילויים המסיבות, סיפורי אהבה, תנו לי מזה וכמה שיותר.
כשיצא "הטעות" לא יכולתי לעמוד בפיתוי הייתי חייבת לקרוא את הספר.
מצחיק, שובה לב, ממכר, דיאלוגים נהדרים, סצינות סקס טובות, יש כאן את כל הדברים בשביל עלילה נהדרת. למרות שפה ושם יש מריחות בעלילה שפחות התחברתי אליהן.
אחרי שקראתי את "העסקה" היו לי ציפיות מאוד גבוהות מהספר הזה.
מי שקרא את העסקה יש מצב שהוא עומד להתאכזב כי הספר הזה לא מצליח להתרומם לגבהים של העסקה שהוא ספר מדהים, הלוואי ויהיה המשך לספר הזה.

לוגן דמות גברית אי אפשר לומר טיפוסית, שותה המון אלכוהול, מבלה, מזיין על ימין ועל שמאל, אפילו החברים חושבים שהוא מגזים. הוא חי באיזו אשליה שהוא מאוהב בוולסי החברה של החבר הכי טוב שלו ומנסה לשכוח את זה.
אני לא יכולה לומר שהדמות שלו מדהימה כי זה ממש לא, לפעמים הוא נראה לי ילדותי לא תמיד חכם אולי זה חלק מהקסם של להיות תלמיד בקולג'.
גרייס לחוצה, פטפטנית, נוטה להילחץ ליד גברים, אובססיבית לניקיון, אוהבת סרטי אקשן והכי חשוב עדיין בתולה. היא נחושה לאבד את הבתולים בקולג'.

"אני בוהה במסך הטלפון שלי ונקרעת בין הרצון לצחוק או להיאנח, לבין הרצון לרוץ לחנות הסקס הקרובה ולקנות ויברטור: מפני שלעזאזל, לג'ון לוגן יש את הגוף הסקסי ביותר על כדור הארץ"

לוגן וגרייס נפגשו לרגע אחרי שהוא זיין מישהי בשירותים ואחרי דקה הוא כבר שכח אותה. פגישה שנייה הוא דפק על הדלת שלה בטעות. מפה לשם ובעזרת ברוס וויליס (מת לחיות) לוגן וגרייס מתחילים להכיר אחד את השני ואנחנו אפילו מקבלים נשיקה על הדרך ויותר מזה.
(מה הלחץ יקירה רק פגשת אותו לאן את ממהרת ?)  לוגן גומר במלוא מובן המילה וגרייס משקרת לו ואומרת לו שהיא גם גמרה.
גרייס מתגלה כהסחת דעת נהדרת ללוגן שעוזרת לו לשכוח את וולסי והעניינים בינהם מתלהטים עד שלוגן מגלה שגרייס בתולה. כאן הוא מקבל רגליים קרות ודופק הכל והוא עושה את זה בצורה כל כך טובה שגרייס לא מוכנה לראות אותו יותר.

"שלחתי לה כבר שלוש הודעות, ועכשיו אני נלחם בדחף לשלוח לה הודעה רביעית. שלוש הודעות גובלות בייאוש. רביעית תיהיה כבר מעוררת רחמים. לעזאזל, הלוואי והיא תענה או תתקשר. או משהו. היא לא תתקשר אליך, בנאדם. תתמודד עם זה"

לוגן מבין שהוא עשה טעות ובעצם גרייס היא הדבר האמיתי ורק אותה הוא רוצה. הוא מוכן לעשות הכל אבל הכל בשביל לקבל אותה בחזרה.

"תני לי הזדמנות נוספת . תני לי להוכיח לך שאני לא חמור שמרוכז בעצמו.
אני מהססת, בבקשה רק תגידי לי מה לעשות כדי שתסכימי לצאת איתי, ואני אעשה את זה. כל דבר שתרצי"

גרייס גורמת ללוגן לעבוד קשה בתמורה לזה שהיא תסלח לו, היא לא מוותרת לו. הייתי בטוחה שהיא תשבר מהר וזה לא קרה היא גורמת לו להתרוצץ, לעבוד קשה והכל בתמורה לסליחה שלה.
אתם עומדים להתפקע מצחוק לא יאמן הדברים שהיא אומרת לו לעשות והוא עושה הכל בלי להתלונן.

הערה קטנה קצת מוזרה לי הקיצוניות הזאת, לוגן הילד הרע והסקסי מחליט לשנות את כל חייו בשביל מישהי שהוא בקושי מכיר והופך להיות ילד טוב ואפילו מתרפס שיעשה הכל בשביל בחורה.
בשבילי קצת קיצוני אבל בשביל הסיפור ואהבה אני זורמת.

"אני לא רואה אף אחד מלבדך הלילה, אני לא רואה אף אחד מלבדך. נקודה"

יש בעלילה קטעים שמבחינתי היו מיותרים, אל קנדי הסופרת רצתה לתת עומק לדמויות ומה עומד מאחורי כל דמות וזה היה ארוך מידי ואפילו משעמם, אפשר היה לקצר או לכתוב בצורה יותר מעניינת.
שמחתי לפגוש דמויות מהספר הקודם גארט וולסי, אני מאוהבת בדמויות האלה וכל בדל של מידע שקיבלתי נהנתי לקרוא.
הספר נכתב משתי נקודות המבט של שני הגיבורים מבחינתי זה תורם לספר בכל המובנים.

לסיכום:
ספר חמוד ביותר! קליל מקסים כיפי, רומנטיקה במיטבה, עלילה קלילה וזורמת עם סוף צפוי.
בואו נדבר על סקס, יש סצינות של סקס לדעתי היה אפשר להוסיף עוד בכל זאת תלמידים בקולג' (קריצה).

4 כוכבים במדד שלי

תקציר:
ספר חדש בסדרה אהובת הקוראות בכל העולם – 'מחוץ לקמפוס'
הוא שחקן. הוא שחקן במלוא מובן המילה…
ג'ון לוגאן, סטודנט בקולג', יכול להשיג כל בחורה שהוא רק רוצה. בשביל כוכב ההוקי הזה, החיים הם מצעד אחד ארוך של מסיבות וסטוצים. רק שמאחורי החיוכים הממיסים ומאחוריי קסמו שובה הלב, מסתתר ייאוש שהולך ומעמיק בעוד הוא צועד לקראת הדרך ללא מוצא שמחכה לו עם סיום הלימודים.
המפגש הסקסי עם סטודנטית שנה א', גרייס אייברס, הוא בדיוק הסחת הדעת לה הוא זקוק. אבל אז דברים מסתבכים, כדרכם של דברים. וברגע אחד של חוסר מחשבה, ג'ון מוצא את עצמו ללא גרייס, וללא עוגן להיאחז בו
לוגאן מחליט להקדיש את השנה האחרונה שלו בקולג', להוכיח לגרייס שהוא שווה הזדמנות שניה.
לאחר שנה לא פשוטה, גרייס, מגיעה לשנה ב' בוגרת יותר וחכמה יותר, היא כבר מזמן התגברה על שחקן ההוקי השחצן. היא לא מקרה סעד, והיא כבר לא הפרפר הביישני שהיתה כשהם נפגשו לראשונה. אם לוגאן מצפה ממנה להפנות את הלחי השניה ולהתחנן לתשומת לב כמו כל שאר השפנפנות שרודפות אחריו, עדיף שיחשוב על זה שוב.
הוא רוצה אותה בחזרה? הוא חייב לעבוד קשה. הפעם היא זו שיושבת מאחוריי ההגה, ויש לה את כל הכוונה ללחוץ אצלו חזק על הגז.

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 794 times, 1 visits today)