5
(1)

Loading

איימי דואז
(Harris Brothers #1 – Challenge – by Amy Daws ) 

643 עמודים בדיגיטלי

"האם אני מסקרן אותה כפי שהיא מסקרנת אותי? האם היא רוצה אותי? האם אני גורם לה להיות מתוחה? האם אי־פעם היה לי אכפת מה בחורה חושבת עליי?"

ספר ראשון בסדרת "האחים האריס" יש בסדרה שלושה ספרים וכל ספר מספר על זוג אחר.
כמה שאני אוהבת רומנים של ספורט, תנו לי כאלה כמה שיותר והכי חשוב הסיפור מסופר מנקודת מהמבט של שני הצדדים, מבחינתי מושלם אפשר להתחיל לקרוא.
איזו דמות גברית מהממת! קאם הוא שחקן כדורגל מפורסם, שרירי, שחצן, יהיר שחושב שהשמש זורחת לו מה…אבל עמוק בפנים מסתתר בחור מתוק שרק מחכה לבחורה הנכונה שתפיל אותו מהרגליים למרות שהוא בחיים לא יודה בזה (אני חושבת שאני מאוהבת)
בינתיים הוא מחליף בחורות אחת אחרי השנייה והוא אף פעם לא מביא אף אחת הבייתה כי מסובך מידי להעיף אותן בבוקר. ממש קסם של בחור :).

"היא רופאה. היא רק בחורה שאני רוצה לזיין, אבל היא כל הזמן עושה דברים שהופכים אותה לכל כך… אחרת."

הוא איבד את אימו בגיל 3 וזה השאיר אצלו לא מעט משקעים והמשפחה הכי חשובה לו למרות שהם נדחפים לחיים שלו בכל הזדמנות.

אינדי רופאה מבריקה, משעשעת להפליא, ג'ינג'ית מהממת, נחשבת לגאונה והיא בסך הכל בת 24, רופאה נהדרת אבל בחיים האמיתיים אין לה הרבה ניסיון והיא אפילו בתולה.
סוחבת משקעים רציניים מהילדות, היא גדלה בלי אהבה וחיבה והיא חוששת לסמוך על אחרים. היא מאוד מתוכננת, היא בנתה תוכנית מסודרת לחיים והיא לא מוכנה לזוז ממנה.

"אינדי פורטר היא הפרח הבתולי המושלם, שאין לו שום מושג איזו השפעה שלילית וחיובית יכולה להיות לטבע עליו. היא צריכה הדרכה. היא צריכה סבלנות והבנה וניסיון כדי שתוכל ללמוד בדיוק כמה פאקינג נפלא סקס יכול להיות." 

קאם נפצע במהלך משחק כדורגל בברך ונקרעת לו הרצועה, הוא חושש שהקריירה שלו נגמרה ובבית החולים שני הגיבורים נפגשים ואוו כמה ניצוצות יש שם.
הרגשתי את הזיקוקי דינור עפים לשמיים (הייתי חייבת לשתות כוס מים)
אינדי מנסה להילחם במשיכה שלה לקאם, זה לא יאה כי היא הרופאה שתנתח אותו והם לא יכולים לשכב אחד עם השני. קאם נדלק עליה היא עושה לו משהו שאף אחרת לא עשתה לו.
היא מרגיעה אותו כשהוא לחוץ, היא מהלכת עליו קסם. יש לה מנהג להעלם לו, זה גורם להרבה התנגשויות בינהם, מריבות ותקלים.
הוא רואה שהבוס שלה מעוניין בה והוא כועס מרגיש רכושני כי מבחינתו היא רק שלו.

בסופו של דבר קאם בחור פשוט למדי הוא מצא את אהבת חייו והוא רוצה אותה, הבעיה היא אינדי שכמה שהיא מבריקה היא מתוסבכת בטירוף, היא לא מאמינה שהיא ראויה לאהבה.

"לכל הרוחות, אני מתאהב בך!" אני צועק. הנשימות שלי מהירות וצורבות, והמילים נפלטות ממני ונותרות תלויות באוויר, מרחפות… וצפות להן… ואז טובעות, כשעיניה יורקות עליהן אש."

לפי התוכנית שלה קאם הוא סטוץ, היא חיפשה את הילד הרע כדי לגמור עם הבתולים ועכשיו הגיע הזמן לעבור לבחור הבא הרגיש והמתוק.
אבל מה לעשות שהתוכניות שלה התקלקלו וקאם מתגלה כבחור רגיש ומתוק וזה מבלבל אותה היא נפרדת ממנו בצורה ממש קרה (הרגשתי רע בשבילו).
קאם הולך לאיבוד הוא כבר לא בטוח שהוא רוצה לשחק כדורגל והוא מסרב לעבור את הניתוח שחיוני לעתיד שלו. הוא מתגעגע לאינדי.
בסופו של דבר הזוג מתגבר על הכל והם ביחד, באמת חשבתם שיהיה אחרת ?

לסיכום:
סיפור אהבה מקסים שנון וסקסי
בואו נדבר על סקס, יש פה ושם וכיף לקרוא.
הספר השני בסדרה שמספר את סיפורם של בל וטאנר

3 כוכבים במדד שלי

תקציר:

"אני לא מוכן לזה. אני לא מוכן לכך שהברך שלי תהיה דפוקה כל החיים. אני לא מוכן לשינוי. אני רוצה להיות קאמדן האריס, כוכב כדורגל ואליל הנשים. אלה החיים שתכננתי לי. זה מה שאני רוצה לכבוש. וכן, משחק המילים מכוון."
קאמדן האריס הוא הוא כוכב עולה בעולם הכדורגל האנגלי. כבן למשפחת כדורגלנים מפורסמת, המשחק הוא כל חייו, עד שפציעה קשה שולחת אותו לבית החולים בלונדון ומאיימת על הקריירה שלו. הרופאה הג׳ינג׳ית היפהפייה שמטפלת בו היא לא הטיפוס שלו, אבל היא יכולה להיות הסחת דעת מושלמת מהמצב הקשה שאליו נקלע. 
לאינדי פורטר נמאס להיות הילדה המחוננת שהניחה ללימודים להשתלט על כל דקה מחייה. היא צעירה מבריקה ושנונה, ועכשיו קאמדן יכול להיות הבחור המושלם לתוכנית שהיא רוקמת במוחה כבר שנתיים. אבל כשהרגשות כובשים את המגרש, שום תרופה לא תוכל לרפא את הנזק שנגרם לליבם. 

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 788 times, 1 visits today)