4
(1)

Loading

ניקי אש
(Through His Eyes by Nikki Ash)
452 עמודים בדיגיטל

"לא אבגוד בך, אפילו לא לדקה אחת קטנה. את שלי ואני שלך. כל עוד תיתני לי להיות בקרבתך, אני סיימתי את החיפוש שלי. לא אכפת לי מה את אומרת או מה את עושה. לא מזיז לי אם תעצבני אותי או אם תרחיקי אותי. לא אניח ידיים ולא אסתכל על שום אישה אחרת מלבדך. הבנת את זה?"

אם אתם אוהבים ספרים עם סיטואציות לא פשוטות, דמות שנלחמת לחזור לחיים נופלת וקמה חזרה, גברים מקועקעים חתיכים וסקסיים, המון אהבה וקבלה עצמית הגעתם למקום הנכון.

קווין בת 39 נמצאת במערכת יחסים פוגענית, בעלה מתעלל ומשפיל אותה והיא נותנת לו, כל מה שהיא עושה זה להתרפס והוא ממשיך לדרוס אותה.
היא מגלה שהיא בהיריון והיא מתלבטת איך לספר לו היא מבינה שהיא לא יכולה לברוח כי הוא יקח את התינוק ממנה. הוא יוצא לבלות עם מישהי אחרת (נוסף לכל הוא בוגד בה) והוא נהרג.  אפילו בהלוויה ההורים שלו לא ספרו אותה אלא את המאהבת.
הביטחון העצמי שלה בשפל היא לא רואה את עצמה כאשה מושכת ולא מאמינה שמישהו יכול לאהוב אותה, היא מנסה להתגבר על חוסר הביטחון ולרגעים נראה שהיא משתפרת אבל אז חוסר הביטחון היה חוזר ומפיל אותה.

לאכלן הדמות הגברית אין דברים כאלה הוא מושלם! אמן קעקועים אירי והוא סופר לוהט בן 27, מתוק רגיש מקסים ועקשן הוא ממיס אותי, הוא בדיוק הגבר שכל בחורה קרועה צריכה.
הם נפגשים כשהיא מגיעה לסטודיו הקעקועים של האחים שלה ולאכלן עובד שם. איזה לב ענק יש לו כמה סבלנות והוא חתיכת גבר.

העלילה קופצת 5 שנים קדימה כשהיא אמא לילדה קטנה.

כשלאכלן פוגש את אחותו של הבוס בסטודיו הוא מהופנט ממנה מהמבט הראשון, אבל קווין לא מוכנה להיכוות שוב, יש לה המון ריגשי נחיתות היא לא אוהבת את הגוף שלה והיא מבוגרת מידי בשבילו יש לה ילדה ומה כבר היא יכולה להציע לבחור בן 27.
היא לא ידעה שכל מה שהיא צריכה לעשות זה לתת לו את עצמה. כמה זמן ידרש לה לגלות שלא כל הגברים הם כמו בעלה לשעבר ?
כאן מתחילים משחקים של חתול ועכבר לאכלן לא עומד לוותר יש לו סבלנות הוא ירסק את החומות שהיא הקיפה את עצמה הוא ישיג אותה מבחינתו היא האישה היחידה על הפלנטה.

"אם אי פעם תחליט שאתה לא רוצה אותי יותר או שאתה רוצה מישהי אחרת, רק תיתן לי ללכת, בבקשה."

הם עוברים מסע לא פשוט מלא מהמורות וכמה שקווין ממשיכה לומר לא הוא נשאר איתה ועוזר לה לראות את מה שכולם רואים אשה מצחיקה, חכמה, סקסית ויפה.
לאכלן מצליח להגיע אל הלב של קווין היא יוצאת מהקונכייה ומראה לו איזה אישה מדהימה היא.
ברגע שקווין מבינה שלא כל הגברים חלאות כמו בעלה לשעבר היא מתחילה לפרוח.
אהבתה ללאכלן מאפשרת לה להמריא ולראות אותה באור חדש נשמתה השבורה הופכת לשלמה שוב.
לאכלן הוא סלע יצוק הוא נמצא לצידה כל הזמן תומך עוזר ואוהב, הוא יודע שיש בתוכה אישה חזקה שרק מחכה לפרוץ החוצה. בעצם לאכלן הוא קדוש עם לב זהב.
אתם חושבים שאני מגזימה ? תקראו את הספר זה נותן תקווה שאולי בכל זאת יש בחורים טובים אי שם וכל אחד יכול למצוא את הלאכלן שלו.

תנשמי," אני לוחש על שפתיה רגע לפני שאני כובש את פיה. השפתיים שלנו מתנפצות אלו על אלו ואז נפרדות מעט, הלשונות שלנו מלטפות ומקניטות, הפיות שלנו נעים בקצב מושלם ואני טועם את מתיקות הוודקה על" 

יש דבר אחד שהיה לי איתו קשה בספר וזה הדימוי העצמי של הגיבורה הראשית, היא ביטלה את עצמה לחלוטין בפני בעלה שק איגרוף שחטף חבטות כל הזמן.
שנאה עצמית רגשי נחיתות, היא לא חשבה על עצמה טובות ואפשר לומר שהיא אפילו שנאה את עצמה, זקנה, שמנה, מכוערת וזה רק חלק מהדברים.
בעלה עשה עבודה יסודית ומחק אותה לגמרי. היה לי מאוד קשה לקרוא את התחלת הסיפור וכמעט עזבתי.
*אפשר להיות ציניים ולומר שהספר נדוש וסכריני מידי, שבלוני, הגיבור מושלם ברמות לא הגיוניות העלילה לא מתפתחת אבל לספר הזה יש מסר חשוב שלכל אחד מגיע להיות נאהב ולאהבה אין גיל.
האפילוג היווה סיום מקסים, הספר מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים ועומד בפני עצמו.

לסיכום:
ספר מקסים וחביב לפעמים כל מה שצריך זאת אהבה אחת גדולה שסוחפת אותך…

3 כוכבים במדד שלי

תקציר:
מהרגע שבו ראיתי אותה עוברת בדלת של פורבּידן אינק – מכון הקעקועים שבו עבדתי – ידעתי שהיא האחת. האגן המקומר שלה, ירכיה המוצקות ושדיה המושלמים היו חלומו הרטוב של כל גבר.
עיניה השחורות מלאות הרגש, שפתיה הזועפות והאומנות המשגעת שידעתי שמסתתרת מתחת לגופה, הבהירו לי שהיא חייבת להיות שלי.
היא הייתה ניגודיות מהלכת של חוצפה, של כוח ושל נחישות – במסווה של חוסר ביטחון וספקות עצמיים. היא הייתה כל מה שחשקתי בו אי פעם.
רציתי להיות הגבר שייקח ממנה את הכאב שנשקף מעיניה, שיצחיק אותה, שיגשים את כל חלומותיה. והייתי חייב להוכיח לה שאני לא הוא.
אילו רק יכלה לראות את עצמה דרך עיניי, כפי שאני ראיתי אותה, היא הייתה מבינה שנועדנו זה לזה.

מוזמנים לדרג את הספר

4 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 1,101 times, 2 visits today)