0
(0)

Loading

סמנתה יאנג
(Samantha Young – Hero)
368 עמודים

"התאהבתי בגבר שמקניט אותי, שצוחק איתי, בגבר שמעיר אותי כל בוקר ועושה אהבה איתי ומנשק אותי כל לילה אחרי שזיין אותי בטירוף כזה כאילו לעולם לא ישבע ממני"

אני אמורה להתלהב כי זה ספר של סמנתה יאנג שמבחינתי כותבת מדהים, סדרת דבלין שלה היא אחת מסדרות הספרים הכי טובות שקראתי. אחרי שכתבתי את זה אני יכולה לומר שהגעתי עם המון ציפיות ולו בגלל הסופרת אז כגודל הציפייה גודל האכזבה.

קיין קראוויי איזו דמות מסובכת אין לו מושג מה הוא רוצה מעצמו, הוא עשיר חתיך מחליף נשים אחת אחרי השנייה ומסתיר סוד מעברו שאסור לאף אחד לדעת.
אלכסה הדמות הנשית איזו דמות מקסימה, אמיתית, פתוחה, משעשעת, חוכמולוגית, לא מוותרת, עקשנית, כשהיא אוהבת מישהו אז היא הולכת על זה עד הסוף.

אבא שלה פגע במשפחה של קיין לפני שנים, הטרגדיה מהעבר משפיעה על החיים של שניהם. קיין מלא זעם וכעסים שרק חיכו להתפרץ על מישהו, אלכסה רוצה להתנצל על מה שקרה אפילו שזה לא קשור אליה והיא לא עשתה לא שום דבר רע.
בצירוף מקרים הם נפגשים במהלך יום צילום, קיין ישר מבחין בה אבל ברגע שהוא מגלה מי היא הוא מפוצץ את הצילומים ואלכסה מאבדת את העבודה שלה.
אלכסה לא מוותרת לו היא רוצה לעזור לו וגם להשיג את העבודה שלה בחזרה, היא מרגישה שמה שעובר עליה עובר גם עליו והם יכולים לעזור אחד לשני.
היא מתחילה לעבוד אצלו אבל יש לו תנאי אסור לה להזכיר אף פעם את מה שקרה במשפחות שלהם.
הוא ממרר לה את החיים, העבודה אצלו מאוד קשה הוא לא נותן לה לנשום ומתייחס אליה בקרירות. מתחת לפני השטח שניהם דלוקים אחד על השני יש חשמל באוויר.
קיין כועס על העבר ואת כל הכעס הוא מוריד על אלכסה שסובלת את מה שהוא עושה אבל לא מוותרת ועונה לו בחזרה.

לקראת הסוף אלכסה מבינה שקיין בחיים לא יאהב אותה וכל מה שיש בינהם זה סקס (הוא אמר לך את זה מלכתחילה אז למה את מופתעת ?) והם נפרדים.
למה רק אחרי שהזוג נפרד והאישה נשארת שבורת לב הגבר מקבל התגלות משמיים ורק אז הוא מגלה שהיא אהבת חייו ובעצם הוא רוצה רק אותה ?

"את לא אוהבת אותי. קולו נשמע כנו נייר זכוכית על אבן. את לא יכולה לאהוב אותי בגלל שאת לא יודעת מי אני, מעולם לא אפשרתי לך לדעת מי אני"

אם נותנים ביקורת אז עד הסוף, הדמות הגברית יבשה סוג של פלקט, לפעמים הוא הזכיר לי קרחון, אנחנו אפילו לא מקבלים את הצד שלו בעלילה אלא רק את הצד הנשי. לא הרגשתי אותו לא הבנתי מה עובר עליו.
הייתה תחושה שלא השקיעו בספר הזה. זה לא רחוב דבלין וקשה להאמין שזאת אותה סופרת.
הספר מורכב למדי אפילו קצת כבד לא מסוג הספרים שאני ארצה לשוב ולקרוא.
העלילה לא מספיק מעניינת קיין הוא לא הגיבור האולטימטיבי והוא ממש לא מציאה למרות שהוא מגיע באריזה של פלייבוי עשיר.

אחרי סדרת דבלין הנהדרת אני מוצאת עצמי מתקשה להתחבר לספרים האחרונים של סמנתה יאנג.

לסיכום:
ספר סביר ולא הכי מוצלח, העלילה כתובה טוב אבל לא מצליחה להתרומם.
בואו נדבר על סקס, יש והוא די משעמם.

2 כוכבים במדד שלי

תקציר:

אביה של אלקסה הולנד היה הגיבור שלה – עד הזעזוע שהִכה בה כשגילתה שהיא ואימה אינן המשפחה היחידה שלו. מאז היא עשתה כל שביכולתה כדי לא ללכת בעקבותיו וכדי לעצב זהות משלה, נפרדת לחלוטין מהסודות הנוראים שהסתיר מפניה. אבל כשהיא פוגשת גבר שנפגע מסודותיו של אביה בדיוק כמוה, מתעורר באלקסה הרצון לעזור לו.
קיין קראוויי לא מעוניין כלל לקחת חלק בניסיונותיה של אלקסה לכפר על מעשיו של אביה, אבל, כפי שמתברר לו, לא קל להיפטר ממנה. בנחישותו לגרום לה לשנוא אותו, הוא דוחף אותה עד קצה גבול סבלנותה ומחכה לרגע שבו תקום ותלך, אבל מעשיו רק מקרבים את השניים זה לזה, וכנגד כל הסיכויים הם פוצחים ברומן לוהט ונפיץ.
נכון, קיין יודע שלעולם לא יהיה הנסיך על הסוס הלבן שאלקסה מייחלת לו, אבל כששניהם עומדים בפני סכנה אמיתית, הוא מגלה שהוא יעשה הכול כדי שאף אחד מהם לא ייפגע שוב.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 576 times, 1 visits today)