4.7
(3)

Loading

קרינה הייל
Lovewrecked By Karina Halle

582 עמודים בדיגיטלי

"רציתי להגיד לך קודם, אבל כל כך פחדתי שאת לא מרגישה כמוני. רציתי להיות בטוח. חשבתי שפשוט אשמור את זה בפנים עד שאדע מה את מרגישה. ואז הבנתי שבמובן מסוים, זה לא משנה מה את מרגישה, כי ידעתי מה אני מרגיש. והעובדה שאני מאוהב "

אין לי מזל עם הסופרת הזאת אני לא מצליחה להתחבר לספרים שהיא כותבת.
על הספר הזה קראתי המון ביקורת טובות וכמובן שהייתי חייבת לקרוא אותו, פיניתי לי שעתיים וצללתי לעלילה.

הגיבורה הנשית היא דייזי אדמונית חמודה וחייכנית אף פעם לא רע לה ותמיד היא מראה פנים מחייכות, גם כשקורים לה דברים רעים היא מחביאה הכל בפנים שאף אחד לא יחשוד שמשהו לא בסדר, מסוג האנשים האופטימיים והמאושרים כל הזמן, זה אפילו קצת מעצבן.
מעניין מה יקרה כשהיא תתפוצץ והכל יצא החוצה…

פיטרו את דייזי מהעבודה ואם זה לא מספיק החבר שהיא גרה איתו בוגד בה עם החברה שלה, היא נוסעת לחתונה של אחותה שהיא לא מסתדרת איתה ולא ראתה אותה מספר שנים.
היא מגיעה לשדה התעופה ושם היא פוגשת את תאי שמהשנייה הראשונה לא סובל אותה, הפילו עליו תיק לאסוף אותה משדה התעופה.
תאי בעל עסק ליאכטות, הוא עצבני על דייזי ורוצה להיפטר ממנה כמה שיותר מהר. דייזי דווקא שמה עין על הבחור השרירי אבל הוא לא סובל אותה. 

ארבעה אנשים יוצאים לשיט בספינה של תאי, אחותה של דייזי (היא מעצבנת) הארוס שלה, דייזי (שבכלל לא רצתה לצאת לשיט) ותאי.
הסערה מגיעה והם מתמודדים איתה באומץ לב עד שדייזי עושה טעות שעולה להם ביוקר הספינה מתחילה לשקוע הם מגיעים לאי בודד ליד פיג'י.
שם הם מתמודדים על פצעי העבר ומוציאים הכל החוצה אפילו דייזי האופטימית מוציאה את הרע החוצה, נמאס לה להיות חיובית כל הזמן.
למרות כל המריבות והעובדה שהם לא סובלים אחד את השני מתפתח רומן קליל בין תאי לדייזי עם סקס מפה ועד הודעה חדשה, תאי מתאהב בדייזי עמוקות הוא כבר מתחיל לדמיין את החיים שלהם ביחד והוא חושש לומר לה שהוא אוהב אותה.
אחותה מאשימה אותה שהיא אף פעם לא מתייחסת ברצינות לגברים והיא תזרוק אותו כמו שהיא תמיד עושה.  

"אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הרגשתי מורעב כל כך למישהי, לא רק גופנית, אלא רגשית. ברמה אחרת"

אם כבר ביקורת אז עד הסוף:
לא הצלחתי להתחבר, ספר קליל ביותר העלילה לא מעמיקה יותר מידי אלא שיטחית, לא הבנתי מה מניע את הדמויות זה אפילו לא הכי עניין.
התחלה חלשה, כל הזמן אמרתי לעצמי עוד רגע יקרה משהו ממש עוד קצת אבל שום דבר לא קרה. חיכיתי לפיצוץ שהדמויות התחילו לפרוק את מה שעל ליבן וזה לא היה יותר מאדווה קלה על המים בקטנה ולא יותר.
הרומן שזאת בעצם הסיבה שקראתי את הספר היה שטחי בלי לרדת יותר מידי לעומקן של הדמויות. גם כשכותבים על סקס צריך לדעת איך לכתוב.
הסיפור מסופר מנקודת המבט של שני הצדדים יותר מהכיוון של דייזי.

לסיכום:
ספר משעשע וקליל (אולי יותר מידי קליל)

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
דייזי לואיס עוברת תקופה קשה.
למזלה, החתונה של אחותה בניו זילנד הולכת וקרבה. שבוע של חול, ים ושמש בדרום האוקיינוס השקט שתזכה להם בתור השושבינה הראשית, הוא בדיוק מה שדייזי צריכה על מנת להשאיר מאחור את הבלגן בחייה.
כלומר, עד שהיא פוגשת בשושבין הראשי.
אם תיקחו את התיאור גבוה, כהה ועוצר נשימה, תוסיפו קצת חספוס, קורט נרגנות וכמות רצינית של סקס־אפיל, תקבלו את טאי וייקפילד. אלא שלרוע המזל הוא גם טיפוס רגזן, מצ'ואיסט, ונראה שכל מה שדייזי עושה ואומרת עולה לו על העצבים.
כאילו לא די בכך שדייזי נאלצת לעבור את החתונה לצידו של טאי, מזלה הרע מכה שנית כשהיא מוצאת את עצמה תקועה על ספינה קטנה עם טאי ועם הנשואים הטריים בדרכם לירח דבש.
המזל הרע מכה שלישית והספינה טובעת לחופי אי בודד ליד פיג'י. בסדר, הם לא לגמרי לבד. יש שם גם מדען מוזר שנמצא בבידוד על האי יותר מדי זמן, מבנים נטושים שישמשו להם כמחסה, מאגרי מים ומזון משומר, וחלילה שלא נשכח – תיש פראי ומטורף בשם וילסון.
ממש כמו בסדרה "אבודים", רק בלי מפלצת העשן.
טאי ודייזי מבינים שאין דרך שבה יוכלו לצלוח את האסון הזה מלבד להפסיק לריב ולהתחיל לשלב כוחות. בתוך זמן קצר, דייזי מגלה שהדבר היחיד שגרוע יותר מלהיות תקועה על אי בודד, הוא להיות תקועה על אי בודד עם גבר שהיא שונאת לאהוב ואוהבת לשנוא.
גבר שבאותה נשימה יכול להלהיט את גופה ולגרום לה לצאת מדעתה.

 

מוזמנים לדרג את הספר

4.7 / 5. דירוגים 3

Let us improve this post!

(Visited 3,185 times, 1 visits today)