0
(0)

Loading

סמנתה יאנג
Moonlight on Nightingale Way – (On Dublin Street #6) by Samantha Young
352 עמודים

"אני רוצה לעשות איתך אהבה…." הוא התקרב אליי תוך כדי שהמשכתי ללכת, בניסיון להימלט מהמילים שגרמו לקצב הלב שלי לצאת משליטה. "ואני רוצה לחזור על זה שוב ושוב עד סוף ימינו"

אני מאוד אוהבת את סמנתה יאנג, סדרת רחוב דבלין זאת אחת מסדרות הספרים הטובות שקראתי. אהבה ברחוב ניטינגייל זה אחד הספרים הטובים בסדרה.
ספר מושלם להעביר איתו את הזמן! והוא עומד בפני עצמו.
שני הגיבורים הראשיים גרייס ולוגאן, עיניים סגולות יפהפיות גוף שרירי עם קוביות בבטן וגבוה, אני צריכה לומר משהו נוסף ? התאהבתי בו ברגע 🙂
שניהם גרים אחד ליד השני ומההתחלה יש תקלים בינהם הם יורדים אחד על השני, עקיצות, ציניות, צחוקים,  הם פשוט לא סובלים אחד את השני,
כבר התחלה טובה לספר.

הוא מחליף בנות כמו גרביים כל לילה מישהי אחרת הוא לא דופק חשבון לאף אחד והוא עושה מה שהוא רוצה ובדיוק השתחרר מהכלא, גיבור סקסי מהחלומות מי לא הייתה רוצה גבר כזה ?

"את שלי, "אמר בנימה פראית. "אני שלך. לעולם לא אתן למישהו או משהו לחצוץ בינינו."

גרייס בחורה טובה ומאוד מנומסת שעוזרת לכולם, לב רגיש, לפעמים נדמה שהיא כל כך תמימה, היא אפילו לא מזהה את המשיכה שיש בינה לבין לוגאן, לוקח זמן לה זמן עד שהיא מתחילה להבין מה קורה.
העלילה סוחפת זורמת יפה ספר כייפי ומרגש עם הפתעות וטוויסטים בעלילה, לא יכולתי להניח את הספר עד שלא סיימתי אותו.

כדרכה של סמנתה יאנג היא מכניסה המון דמויות מספרים קודמים, בגלל שאני כל כך אוהבת את סדרת הרחוב אני נהנית לקרוא על דמויות קודמות.
העלילה מקבלת תפנית שמתגלה שללוגאן יש בת, מערכת היחסים בין השניים משתנה גרייס ולוגאן מבינים שהם נועדו להיות ביחד, לקח להם קצת זמן אבל היה לי ברור שהם יהיו ביחד.

"אני לא הולך לשום מקום" הוא הבטיח בקול חרוך. "אני הולך לעשות כל מה שידרש כדי שתבטחי בי"


מדד הסקס,
יש סקס נהדר, אין כמו סמנתה יאנג בשביל לקבל סצינות סקס טובות

"הוא הצמיד את חזהו לגבי, ושפתיו לחשו באוזני "אני מחכה ומצפה לחזור על הסקס הכי טוב שהיה לי אי פעם"

משהו קטן שהפריע לי למרות שאני חייבת לומר הספר כתוב כל כך יפה שזה לא מפריע מאוד, אין את נקודת המבט של לוגאן קצת חבל אבל זה לא מפריע לעלילה.
הספר הוא חלק מסדרה אבל אין בעיה לקרוא אותו בפני עצמו, זהו הספר האחרון בסדרה (כמה חבל) ובסיום יש מפגשים עם הזוגות מהספרים הקודמים.

לסיכום: ספר מומלץ בחום להעביר איתו שעתיים של קריאה
4 כוכבים במדד שלי

תקציר:
גרייס היא ילדה מבית טוב מהסיוטים. הוריה העשירים והמפורסמים עשו כל שביכולתם כדי להקטין אותה ולרסק את ביטחונה העצמי. אבל גרייס עברה לעיר אחרת, הקיפה את עצמה בחברים טובים במקום המשפחה שהותירה מאחור, וחיה חיים שהיא מרוצה מהם לגמרי – חוץ מהשכן החדש והסקסי שחוגג יומם ולילה.
לוגן מאהבה ברחוב סקוטלנד אכן חוגג – אחרי שנתיים במאסר. גם לו יש עבודה טובה, חברים חדשים ודירה נהדרת – בדיוק ליד גרייס.
אבל למרות מצעד הנשים המחזרות אחריו, הוא מוצא עצמו נמשך לשכנתו הצוננת. כשלתוך חייו צונחת הפתעה מטלטלת, מגלה לוגן שגרייס אינה מי שחשב שהיא, ואילו גרייס מגלה שמתחת לחזות הפלרטטן הפרוע מסתתר גבר חזק ויציב מהסוג שהשתוקקה לו תמיד.
אבל דווקא כשהיא מרשה לעצמה להתאהב בו – עברה שב לרדוף אותה ומסכן הכול…

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 941 times, 1 visits today)